Czy praca konsultantki Oriflame jest dla mnie?

Znajdujesz się na takim etapie swojej zawodowej drogi, że nie wiesz, w jakim kierunku masz podążać? A może po prostu chcesz sobie dodatkowo dorobić? Z pewnością słyszałaś już o marce i pracy jako konsultantka Oriflame, która oferuje produkty wśród kobiet podobnych do Ciebie. Chcesz wiedzieć, na czym to polega i czy się w tym odnajdziesz?

Konsultantka Oriflame – na czym to polega?

Pogoń za pięknem to coś całkowicie normalnego i tak naprawdę istniała zawsze. Jednak współczesne kobiety mają do wyboru zdecydowanie więcej możliwości, żeby zadbać o siebie. Wybór kosmetyków jest olbrzymi, a cały czas wprowadzane są do nich nowe składniki i wykorzystuje się całkowicie nowe technologie. Z jednej strony to dobrze, ponieważ oznacza to więcej możliwości dopasowania ich do swojego stylu życia, potrzeb skóry, typu urody, preferencji. Z drugiej jednak strony, kobiety które nie interesują się kosmetykami na co dzień i nie śledzą uważnie nowinek, mogą się czuć przytłoczone w chwili, kiedy dochodzi już do konieczności zakupów. Konsultantka Oriflame ma się pojawić właśnie w tym momencie. Będziesz nie tylko sprzedawczynią, która zbiera zamówienia, a następnie rozdaje je i pobiera za nie pieniądze, ale doradczynią, która pomoże dobrać odpowiedni produkt dla konkretnej osoby. To coś zdecydowanie większego. Będziesz rozbudzać piękno w każdej kobiecie.

Jakie cechy musi mieć dobra konsultantka Oriflame?

Chcesz być dobrą konsultantką tej szwedzkiej marki? W takim razie musisz uwielbiać kosmetyki. To absolutna podstawa. Przyda Ci się wiedza dotycząca typów skóry, ich problemów, ale także doboru kolorystyki i zmysł estetyczny do robienia makijaży. Koniecznie śledź nowości, trendy. Masz to wszystko w jednym palcu? To świetnie!
Klub Oriflame oferuje Ci oczywiście wiele szkoleń i dodatkowych materiałów, które pomogą Ci rozwijać się w swojej pracy. Dostajesz wędkę, która pomaga Ci samodzielnie łowić ryby.

Dobra konsultantka Oriflame musi lubić kontakt z ludźmi, być otwarta na nowe znajomości, umieć szczerze rozmawiać i doradzać z serca. W swojej codziennej pracy będziesz się spotykała nie tylko z klientkami, ale także z innymi konsultantkami. To okazja do wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych przyjaźni.

Jednak Oriflame to nie tylko kosmetyki i ploteczki. Musisz być również odpowiedzialna i zorganizowana. To w końcu Ty będziesz odpowiadała za zebranie zamówienia i późniejsze dostarczenie go do swoich klientek. Lubisz samodzielne stanowiska? W takim razie pokochasz naszą ofertę.

 

Współpracując z Oriflame, staniesz się członkinią olbrzymiej społeczności zaangażowanych, także społecznie, kobiet, a jednocześnie będziesz pracować w firmie istniejącej na rynku od wielu lat. To od Ciebie zależy, jak bardzo się zaangażujesz – możesz wypracowywać swoje profity wyłącznie jako konsultantka Oriflame i traktować to jako zabawę, okazję do spotkań towarzyskich i źródło dodatkowych pieniędzy, ale możesz również awansować w strukturach firmy i wytyczyć swoją nową ścieżkę kariery.