Stworzenie własnej sieci biznesowej to jeden z kluczowych elementów niezbędnych do zarabiania w Oriflame naprawdę dużych pieniędzy. Każda konsultantka Oriflame, która wypełnia formularz i dołącza do Klubu Oriflame, może stać się członkiem Twojego zespołu. Ona także może zapraszać do współpracy kolejne osoby i tworzyć własne zespoły, które także zwiększają Twoje zyski. To właśnie budowanie sieci stanowi o rozwoju w ramach firmy i jest szansą na zrobienie prawdziwej kariery. W jaki sposób ją stworzyć?

Korzyści

Zdecydowałaś się zostań konsultantką Oriflame? To bardzo trafny wybór. Po nim warto zdecydować się na przejście o poziom wyżej i rozpoczęcie tworzenia swojej opcji biznesowej. W ten sposób możesz tworzyć własny zespół konsultantów i zapraszać do Klubu kolejne osoby. Dzięki temu także Ty wejdziesz na wyższe progi procentowe i po prostu otrzymasz jeszcze więcej pieniędzy w ramach składanych przez klientów zamówień. Dodatkowo działa także Program Samochodowy, który pozwala na zyskanie nowego auta prosto z salonu znacznej wartości dla osób o najwyższych osiąganych zyskach.
Własna sieć sprzedaży to pomysł na biznes w przypadku osób, które chcą zarabiać nawet nie pracując. Osiągając pewien poziom w Oriflame, Twoje wynagrodzenie będzie na tyle wysokie, że będziesz mogła całkowicie zrezygnować z typowej pracy na etacie.

Sposób na zbudowanie swojej sieci

Praca w Oriflame opiera się na systemie marketingu wielopoziomowego. Twoje zyski nie są zależne od samego zapraszania nowych osób, ale od tego, jakie zyski sprzedażowe oni wygenerują. Sama ucz się sztuki sprzedaży, a następnie przekazuj tę wiedzę osobom w swojej sieci sprzedaży. W ten sposób ich sukces będzie także Twoim sukcesem. Starannie dobierając swój zespół i rozwijając go, dajesz ludziom szansę na naprawdę dobre zarobki, a przy okazji także Ty sama zaczniesz sporo zarabiać.
Z czasem nie będziesz już musiała tak wiele pracować, znajdziesz czas dla rodziny i dla siebie. W ten sposób Twój awans odbywać się będzie niejako obok Ciebie. Taka sieć sprzedaży to genialne wsparcie. Jako konsultantka Oriflame także możesz zacząć ją budować i już dziś cieszyć się zyskami.
Przede wszystkim poszukaj osób, które mogłyby się odnaleźć w pracy jako konsultantka Oriflame. Przedstaw im szczegóły oferty, bądź wsparciem i staraj się odpowiadać na pytania. Wzbudzisz zaufanie i sprawisz, że wasza wspólna praca będzie prawdziwą przyjemnością.