Klub Oriflame to nie tylko świetna przygoda, ale również szansa na realne zarobki. I to naprawdę wysokie, a przy tym osiągane bez żadnego wysiłku, niejako przy okazji.

Polecanie produktów

Pierwszym źródłem zarobków jako konsultantka Oriflame jest oczywiście polecanie produktów. Jako konsultantka Oriflame otrzymujesz specjalne ceny na produkty z katalogu. Natomiast sprzedajesz je z doliczoną 25% marżą, czyli zgodnie z cenami katalogowymi. Ta różnica to właśnie Twój zysk. Co więcej, możesz jeszcze dodatkowo zarobić, korzystając z różnorodnych ofert wyprzedażowych, programów z nagrodami etc. Im większe zakupy zrobisz, tym większa jest szansa na dodatkowe rabaty, które wynoszą od 4% i więcej. Nie jest trudno policzyć, że jeżeli 10 Twoich znajomych zamówi u Ciebie produkty za 100 złotych, to otrzymasz aż 250 złotych w zasadzie za nic, przy okazji rozmów na inne tematy lub tylko wysyłając link do katalogu.
Poza powoływaniem się na własne doświadczenie ze stosowania konkretnych kosmetyków Oriflame, możesz także bez żadnego ryzyka stworzyć swój własny sklep internetowy, w którym dostępnych będzie ponad 1000 produktów Oriflame. Wówczas osoba, która zrobi zakupy za pośrednictwem Twojego linku, pozwala Ci na zarobienie 25% marży. Jednocześnie dostawa i rozliczenie z klientem odbywa się poza Twoim udziałem. Pracować możesz w dowolnych warunkach, prowadzić swój sklep bez żadnego ryzyka. Może to być również Twoje dodatkowe źródło dochodu.

Twój zespół

Twoje zarobki będą jeszcze większe, jeżeli zdecydujesz się na budowę swojego zespołu. Zapraszanie nowych osób tworzy Twoją własną grupę konsultantów, którzy jednocześnie do współpracy zapraszają wciąż kolejne osoby. Wówczas na każdym zamówieniu liczy się nie tylko Twój zysk, ale również zysk wyrabiany przez Twoich konsultantów. Dzięki temu Twoja wypłata także się zwiększa. W Oriflame możesz zarabiać coraz więcej, niekoniecznie więcej pracując. To, ile chcesz poświęcić firmie, zależy wyłącznie od Ciebie. Jednocześnie możesz szkolić swoich konsultantów, aby osiągali oni coraz lepsze rezultaty, co przekłada się bezpośrednio na Twoje zyski. Na początku zarabiać możesz na przykład 1000 złotych miesięcznie, ale wraz z upływem czasu i Twoim coraz większym doświadczeniem, będzie to coraz więcej, aż w końcu Oriflame stanie się Twoim jedynym źródłem utrzymania i to naprawdę na wysokim poziomie.