Pierwsze kroki jako konsultantka Oriflame – jak to się zaczyna?

Zostanie konsultantką Oriflame jest naprawdę bardzo proste. Zobacz, co krok po kroku będzie się działo, kiedy zarejestrujesz się w Klubie Oriflame.

  • Po zarejestrowaniu się w Klubie Oriflame otrzymasz wiadomość e-mail, z której poznasz swój numer członkowski oraz hasło, które pozwoli Ci na bezpośrednie zalogowanie się do Klubu Oriflame. Zaloguj się i sprawdź, z jakich możliwości możesz w ten sposób skorzystać. Przejrzyj między innymi katalog dostępny online. Przeczytaj porady i wskazówki, które pomogą Ci w Twojej pracy.

 

  • W niedługim czasie na Twój adres zostanie wysłany specjalny pakiet powitalny, który zawierać będzie różnego rodzaju materiały dodatkowe oraz katalogi, które powinnaś rozprowadzić wśród swoich klientek.

 

  • To jest Twój czas na naukę i zadawanie pytań. Jeżeli masz jakieś wątpliwości, coś jest dla Ciebie niejasne, to idealny moment na rozwianie ich wszystkich.

 

  • Z pierwszego katalogu Oriflame wybierz wszelkie interesujące Cię produkty dla Ciebie i Twoich bliskich. To moment na złożenie przez Ciebie pierwszego zamówienia.

 

  • W dalszej kolejności powinnaś po prostu dystrybuować katalogi i próbki wśród swoich znajomych. Oczywiście łączy się z tym promowanie produktów jako Konsultantka Oriflame i zbieranie zamówień od klientek. To także Twój sposób na zarabianie.

 

  • Zamówienie składasz po zalogowaniu się na swoim profilu Oriflame. Pozwala to Ci na skorzystanie z dodatkowych nagród oraz ofert przeznaczonych dla konsultantek.

 

  • Swoją pensję odbierać będziesz aż co trzy tygodnie. Na każdym zamówieniu zarobić możesz minimum 25% jego wartości.

 

  • Dostawa paczek jest darmowa. Do wyboru są między innymi paczkomaty, to bardzo wygodna opcja.

 

  • Co najważniejsze – to Ty podejmujesz decyzję o wszystkim, co związane jest z Twoją pracą. Podejmujesz decyzję, ile pracujesz, co przekłada się na Twoje zarobki. Możesz angażować się w to bardzo, możesz także zdecydować, że Oriflame będzie wyłącznie dodatkiem do Twojej regularnej pracy albo po prostu Ty sama zamawiać będziesz kosmetyki dla siebie.

 

Widzisz, jakie to proste?!

Wybierając Oriflame, niczym nie ryzykujesz, nie ponosisz kosztów. W każdej chwili możesz się wyrejestrować z Klubu.