Konsultantka Oriflame – dlaczego warto kupować u niej kosmetyki?

Pewnie zastanawiasz się, czy korzystanie z usług konsultantki Oriflame na pewno ma sens. Obecnie w końcu wybór produktów w sklepach stacjonarnych i internetowych wydaje się na tyle duży, że nie ma potrzeby umawiać się na specjalne spotkania. To nie jest prawda! Konsultantka Oriflame ma coś, czego nie znajdziesz w żadnym sklepie.

  1. Największy wybór kosmetyków

Cenisz sobie naturalną pielęgnację? W takim razie marka Oriflame przypadnie Ci do gustu. W jej asortymencie są kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i całego ciała, produkty do makijażu, kosmetyki dla mężczyzn i dzieci, perfumy, gadżety, biżuteria… Wybór jest olbrzymi, a co najważniejsze – wszystko jest dostępne w jednym miejscu. Wybierając kosmetyki z jednej linii, masz pewność, że składniki pielęgnacyjne będą wzajemnie na siebie pozytywnie wpływać i się uzupełniać, tak samo zresztą, jak linia kolorystyczna jednych produktów do makijażu. Oriflame to mnóstwo nowości, ale również znane i powszechnie cenione linie. Ceny są bardzo przystępne, a do tego skorzystać można z ciekawych promocji katalogowych.

  2. Bezpośrednia rozmowa

Konsultantka Oriflame jest również po to, aby doradzić, a nie tylko sprzedać produkt. Przechodzi ona wiele kursów i jednocześnie sama się dokształca. Atutem jest również to, że sama korzysta ona z danych kosmetyków albo przynajmniej wybierają je osoby, które dobrze zna. Dlatego może szczerze powiedzieć coś na ich temat. To także okazja do bliższego poznania się, jeżeli masz na to ochotę. Kto wie, może okazać się, że Twoja konsultantka Oriflame stanie się również bliską koleżanką? To dodatkowy atut.

  3. Wygoda

Konsultantka Oriflame przychodzi do Ciebie. Może to być Twoja znajoma z pracy, sąsiadka, kobieta mieszkająca niedaleko, która sama umówi się z Tobą na spotkanie w sprawie produktów w najwygodniejszym dla Ciebie momencie. Kiedy otrzyma już paczki z produktami, dostarczy je bezpośrednio do Ciebie. Dzięki temu nie płacisz za przesyłkę, a wszystko odbywa się szybko. Nie musisz czekać na kuriera, stać w kolejce na poczcie albo nosić ciężkich paczek. Może się okazać również, że Twoje zamówienie uprawnia Cię do odbioru jakiegoś prezentu.

  4. Możliwość spróbowania wielu produktów

Konsultantka Oriflame często ma do dyspozycji próbki i testery danych produktów. Może Ci na przykład dać do sprawdzenia zapach perfum albo kolor pomadki. Dlatego nie robisz zakupów w ciemno, u anonimowej sprzedawczyni. To konsultantka Oriflame staje się twarzą marki. Używane przez nią kosmetyki świadczą także o niej.

  5. Wybierasz sama

Lubisz się zastanowić przed każdym zakupem? To zrozumiałe! Konsultantka Oriflame może dać Ci katalog do spokojnego przejrzenia w domu. Potem możesz się z nią umówić na spotkanie, w którego trakcie odpowie na jakieś dodatkowe pytania albo zaprezentuje dany kosmetyk. Nie musisz się śpieszyć, a zakupów nie zrobisz w biegu, tylko na spokojnie się zastanowisz. To także wygodny sposób, aby wybrać dla kogoś bliskiego prezenty, na przykład bożonarodzeniowe.