Klub Oriflame – jakie ma zasady?

Chcesz zostać konsultantką Oriflame? Na pewno interesują Cię zasady obowiązujące w Klubie Oriflame.

Rejestracja i pierwsze kroki

W celu zostania konsultantką Oriflame i zapisania się do Klubu, przede wszystkim musisz wypełnić formularz rejestracyjny. Znajdziesz w nim podstawowe informacje na swój temat, które pomogą marce lepiej Ciebie poznać. Pamiętaj, że ten proces jest darmowy. Po potwierdzeniu przyjęcia formularza otrzymasz w wiadomości e-mail swój indywidualny numer konsultantki. W ramach rejestracji zostanie dla Ciebie odblokowany panel konsultantki na stronie Oriflame. Numerem posługiwać się będziesz we wszystkich kontaktach z firmą.

Pamiętaj – konsultantką Oriflame zostać może każdy, bez względu na wiek i wykształcenie.

Za sprawą posiadania statusu konsultantki, masz możliwość kupowania produktów z katalogów w cenach hurtowych, czyli bez marży wynoszącej 25%. Co ważne, możesz z jednej strony zarabiać wysokość tej marży, oferując produkty swoim klientom, ale z drugiej – kupować kosmetyki również dla siebie.

Sprzedaż kosmetyków

Profitem jest także możliwość skorzystania z odroczonej płatności za kupione produkty. Oznacza to, że nie musisz od razu płacić za zamówione rzeczy i możesz poczekać do chwili, kiedy Twoi klienci za nie zapłacą. Dzięki temu nie wykładasz swoich pieniędzy.
Jako konsultantka Oriflame tworzyć możesz własny team. Masz możliwość rejestracji nowych członków i tworzenia własnych zespołów członkowskich. Dzięki temu nie tylko od sprzedaży własnej, ale także innych osób ze swojej grupy zyskujesz dodatkowe rabaty, a także regularne premie pieniężne wypłacane co trzy tygodnie.
To jeszcze nie wszystko, ponieważ konsultanci Oriflame mają także możliwość otrzymywania dodatkowych nagród pieniężnych oraz rzeczowych. Uzyskać je można w programach sprzedażowych i lojalnościowych. Nagrodami są także bale, konferencje krajowe i zagraniczne. To nie tylko okazja do poprawy swoich umiejętności, ale także do odwiedzenia pięknych miejsc i poznania wspaniałych przyjaciół.

Dodatkowe możliwości

Dzięki członkostwu w Klubie Oriflame masz możliwość uczestnictwa w szkoleniach kosmetycznych oraz marketingowych. Za ich sprawą poprawisz swoje umiejętności sprzedażowe, dowiesz się jeszcze więcej o produktach, będzie lepszą doradczynią.
Członkowie Klubu Oriflame mają możliwość zwrotu każdego zakupionego produktu, o ile nie spełnił on ich oczekiwań. Twój indywidualny numer członkowski podlega dziedziczeniu. Dodatkowo oczywiście w dowolnej chwili możesz zrezygnować z bycia konsultantką.

Nie wiąże się to z żadną skomplikowaną procedurą.
Zasady członkowstwa w Klubie Oriflame są jasne i przejrzyste na każdym etapie. Dlatego decydując się na to, niczym nie ryzykujesz. Masz pewność, że firma działa etycznie, dbając o swoich konsultantów. Jednocześnie nie podpisujesz żadnej długiej umowy, nie wiążesz się na stałe. Wykorzystując korzyści Klubu, możesz równocześnie zajmować się inną pracą zawodową.