Ile czasu dziennie należy poświęcić na pracę w Oriflame? Czy można to połączyć z pracą na etacie?

Praca w Oriflame nie jest w żaden sposób limitowana czasowo. Konsultant Oriflame ma możliwość poświęcenia jej dokładnie tyle, ile jest to potrzebne i ile może. Z drugiej strony od tego, jak wiele czasu poświęcisz swoim obowiązkom jako konsultantka Oriflame, zależy, jak wiele zarobisz.

Czas pracy jako konsultantka Oriflame

Czas poświęcony na pracę jako konsultantka Oriflame wpływa na wspinanie się na kolejne szczeble awansu na drodze do sukcesu. To łączy się oczywiście z coraz większymi zarobkami i cennymi nagrodami.
Przed podjęciem pracy jako konsultantka Oriflame nie trzeba mieć żadnych specjalnych kwalifikacji. Nie jest wymagane przesłanie CV, listu motywacyjnego, specjalne wykształcenie, ukończone kursy. To praca dla każdego, kto ma łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi i smykałkę do handlu. Nie jest przeprowadzana żadna rozmowa kwalifikacyjna. Przyjmowane są wszystkie chętne osoby, które wypełnią wniosek rejestracyjny. Tak naprawdę późniejszy czas sprawdza, kto nadaje się do pracy w tym charakterze. Osoby, które nie pasjonują się kosmetykami i nie umieją doradzać w ich wyborze, wykruszają się dość szybko.

Praca na etacie a sprzedaż kosmetyków naturalnych

Praca w charakterze konsultantki Oriflame nie wymusza rezygnacji z pracy na etacie. Bardzo wielu konsultantów łączy te różne, nieraz naprawdę odległe dyscypliny. Dla wielu kobiet sprzedaż kosmetyków jest wręcz relaksem po stresie w regularnej pracy, a wiele ich klientek to koleżanki z pracy. Dodatkowo jest to również zastrzyk gotówki, tak ważny dla każdej osoby. Wraz z rozwojem w sieci Oriflame i awansami bardzo często dzieje się tak, że konsultantka rezygnuje z pracy zawodowej, by w całości poświęcić się wyłącznie działalności w ramach struktury firmy.

Jakie obowiązki ma konsultantka Oriflame?

Po zarejestrowaniu się w Klubie Oriflame konsultantka nie ma już tak naprawdę żadnych obowiązków. Twoje działanie to pełna dowolność. Możesz składać zamówienia na kosmetyki z każdego katalogu, ale wcale nie musisz tego robić. Pamiętaj tylko, że rejestracja i późniejsza aktywność pozwala Ci na korzystanie z przywilejów. Tak naprawdę jedynie tym, czego wymaga marka, jest etyczne działanie konsultanta, zgodne z regulaminem marki i bycie dobrym jej przedstawicielem.