Bycie członkinią Klubu Oriflame daje także mnóstwo różnorodnych korzyści, dzięki którym naprawdę warto się na to zdecydować. Poznaj najważniejsze z nich!

Wygodna forma pracy

Przede wszystkim zamówienia składać możesz całodobowo, z każdego wygodnego dla Ciebie miejsca. Dzieje się tak za sprawą dostępu do indywidualnej strony internetowej dla konsultantek Oriflame. Dzięki niej możesz mieć wszystko pod kontrolą i to w wyjątkowo wygodnej formie. Oczywiście pozwala Ci to także na tańsze zakupy dla siebie i dla swoich przyjaciół. Oszczędzasz w ten sposób aż 25% marży.

Pewne zarobki i gratisy

Konsultantka Oriflame zarabia również 25% marży na prezentowanym katalogu z kosmetykami i przyjmując zamówienia od klientów. To pieniądze bezpośrednio dla Ciebie.
Jako gratis otrzymujesz również najnowsze katalogi kosmetyków Oriflame oraz inną literaturę klubową. To nie wszystkie korzyści. Masz zagwarantowane także bogate nagrody dodatkowe za składanie zamówień. Są to produkty nie tylko kosmetyczne, ale również produkty takie jak sprzęt AGD i RTV o znacznej wartości. Dostajesz również dostęp do ofert i programów, które są dedykowane wyłącznie konsultantkom Oriflame.

Samorozwój i nowe wyzwania

Oriflame dba o Twój rozwój. Dzięki temu możesz korzystać z licznych szkoleń marketingowych i kosmetycznych online. W ten sposób będziesz jeszcze lepsza w tym, co robisz. Taka wiedza przyda Ci się na bardzo różnych płaszczyznach i w wielu sytuacjach. Co za tym idzie, będziesz również na bieżąco ze wszelkimi trendami i nowinkami w świecie kosmetyków i mody. To wspaniała opcja dla wszystkich kobiet, które lubią tego typu sprawy.

Praca bez ryzyka

Oriflame umożliwia Ci także kontakt z wykwalifikowanymi specjalistami i kosmetologami. Na każdym etapie otrzymujesz ogromną pomoc i wsparcie od firmy. Szkolenia, reklama, serwis, gwarancje posprzedażowe – wszystko to jest po stronie firmy. Dlatego z Twoich barków zdjęty jest olbrzymi ciężar kwestii organizacyjnych i administracyjnych. Nie jest to więc porównywalne chociażby do prowadzenia własnej firmy lub sklepu.

Jednocześnie pracujesz na własny rachunek i zachowujesz pełną niezależność.

Plan marketingowy wdrażany przez Oriflame zakłada, że wypłaty gotówki następować będą co 3 tygodnie. Dzięki temu wraz z upływem czasu stajesz się coraz bardziej niezależna finansowo. Tak naprawdę zarabiasz dokładnie tyle, ile wypracujesz, nie masz żadnych limitów. Co więcej wyższe zarobki to także coraz lepsza pozycja i idące za tym dodatkowe nagrody. Najlepsi mogą uczestniczyć w wielu wydarzeniach firmowych, wyjazdach, balach, konferencjach, które odbywają się na całym świecie. To szansa na rozpoczęcie niesamowitej kariery, która jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.