Dlaczego marka Oriflame jest wyjątkowa?

Planujesz rozpocząć swoją przygodę jako konsultantka Oriflame? Oto powody, dla których warto związać się z tą firmą.

Wielkość ma znaczenie

Oriflame to największa w Europie firma kosmetyczna zajmująca się sprzedażą bezpośrednią. Ten fakt wpływa oczywiście na zainteresowanie nią przez klientów, na jej rozpoznawalność i rozbudowany marketing. Wybierasz po prostu to, co najlepsze na rynku i możesz być dumna z bycia konsultantką Oriflame. Wiesz, że to grono liczy 3 miliony osób, które dystrybuują produkty w ponad 60 krajach całego świata? To olbrzymia społeczność i jeszcze większe szanse na rozwój. Taka rozbudowana struktura to olbrzymie wsparcie – każda konsultantka Oriflame liczyć może na pomoc.

Doskonała jakość kosmetyków Oriflame

Kosmetyki Oriflame są także świetnej jakości. Dostały one wiele certyfikatów różnych stowarzyszeń takich jak GMP, HACCP, Friend Of The Sea, NON-GMO, Vegan. Marka jest również społecznie odpowiedzialna, stale współpracuje z organizacjami chroniącymi dzieci. Od ponad 50 lat prowadzone są intensywne badania, których celem jest jak najlepsze dopasowanie kosmetyków do potrzeb skóry. Oriflame ma również własne Centrum Badań i Rozwoju. W jego ramach odbywa się współpraca ze 160 naukowcami, którzy pracują dla piękna kobiet na cały świecie. Dodatkowo oferta jest ciągle rozbudowywana. W związku z tym odbywa się 150 klinicznych i konsumenckich testów każdego roku. Oriflame jest właścicielem 30 innowacyjnych patentów. Kosmetyki Oriflame powstają w dużej mierze na bazie składników pochodzenia naturalnego – 1600 specjalnie wyselekcjonowanych dodatków powstaje każdego roku. Na zespół technologiczny Oriflame składają się naukowcy i eksperci z wieloletnim doświadczeniem.

Wielość wyboru

W ofercie dostępnych jest ponad 1000 produktów do pielęgnacji, makijażu, wód toaletowych, akcesoriów. Dzięki temu to świetne miejsce na przykład do zrobienia zakupów z okazji Świąt lub czyichś urodzin. Wybór jest naprawdę rozbudowany. Do tego wszystkie produkty cieszą oko ciekawym wyglądem. Oriflame podąża za trendami, zwłaszcza w dziedzinie makijażu, dlatego wśród asortymentu z pewnością odnajdziesz to, co aktualnie jest najbardziej modne. Jednocześnie ceny produktów są naprawdę przystępne, a częste promocje zachęcają do zakupów wszystkie kobiety, które dbają o swój wygląd.
Pół wieku doświadczenie sprawia, że Oriflame jest niewątpliwym światowym ekspertem w dziedzinie kosmetologii. Poza zapleczem technologicznym, za firmą stoi też rozbudowana etyka. Dzięki temu wszelkie podejmowane działania pozostają z szacunkiem dla środowiska i nauki. Jako konsultantka Oriflame będziesz tego częścią.