Czy mogę pogodzić pracę jako konsultantka Oriflame z byciem mamą?

Wiele młodych kobiet zastanawia się, w jaki sposób pogodzić pełnoetatową pracę z obowiązkami domowymi i rodzinnymi. To szczególnie trudne, jeżeli ma się małe dziecko. Dlatego najczęściej mamy decydują się wykorzystać przysługujący im, roczny urlop macierzyński, a następnie jeszcze przez kilka lat pozostać z dzieckiem na urlopie wychowawczym, zanim na przykład pójdzie ono do przedszkola. To sytuacja dobra dla rozwoju dziecka, ale raczej niekorzystna z uwagi na domowe finanse i samorozwój.

Elastyczna praca dopasowana do Ciebie

Praca jako konsultantka Oriflame jest wprost wymarzona dla osób, które nie mogą poświęcić się jej wykonywaniu na pełen etat. Jest w pełni elastyczna, więc to Ty decydujesz, kiedy i jak wiele pracujesz. Ze swoimi klientkami możesz spotykać się w godzinach popołudniowych, na przykład, kiedy z dzieckiem zostać może jego tata albo na przykład babcia. Wiele obowiązków możesz wykonywać także przez internet i telefon, w ten sposób kontaktując się ze swoimi klientkami. Wykorzystasz więc na przykład drzemki dziecka.
Wśród kobiet sięgających po kosmetyki Oriflame wiele jest matek. Dlatego możecie umówić się na przykład na wspólną zabawę Waszych dzieci, a Wy w tym czasie zajmiecie się dobieraniem właściwiej pielęgnacji lub produktów dla makijażu dla klientki.

Szczególne możliwości

Twój czas, który poświęcisz firmie, bezpośrednio wpłynie na otrzymywane przez Ciebie wynagrodzenie oraz na ewentualny awans w strukturach firmy, jeżeli będziesz miała na niego ochotę.
Jednocześnie praca jako konsultantka Oriflame nie jest pracę na etacie. Po zarejestrowaniu się do Klubu Oriflame nie zostajesz pracownikiem. Dlatego możesz bez żadnych zobowiązań godzić reklamowanie kosmetyków z innym źródłem zarobkowania. Co ważne, sprzedaż kosmetyków prowadzisz na własny rachunek. W momencie, kiedy uda Ci się osiągnąć pewne pułapy sprzedażowe jako indywidualna konsultantka lub jako zespół sprzedażowy, otrzymywać będziesz pewne premie i nagrody. Cały czas jednak pracujesz na własny rachunek. Możesz więc wyjechać na wakacje, zachorować, poświęcić się innym zobowiązaniom bez pytania innych o zgodę.

W Oriflame od początku panują jasne zasady. Dokładnie wiesz, w jaki sposób obliczana jest wysokość zarobionych przez Ciebie pieniędzy. Poza gotówką masz szansę także na atrakcyjne zniżki oraz szkolenia. Dzięki nim stawać się będziesz coraz lepsza.

Konsultantka Oriflame to zawód dla Ciebie, jeżeli jesteś młodą mamą, nie jesteś jeszcze w pełni dyspozycyjna, ale masz już dość siedzenia w domu, chciałabyś zarobić własne pieniądze i zacząć się w końcu rozwijać. Kto wie, być może tak spodoba Ci się filozofia Oriflame, że zechcesz być jej elementem na dłużej?